Filbox Sinema Tv Modul 15 Ay Hediyeli

15 Ay Full Paket Hediye / Kampanya Fiyatı / Aynı Gün Kargo
Ürün Kodu : 00ML1064
255,88 TL
210,58 TL %18 İndirimli  • Filbox Modül  15 Ay Full pakettir. Filbox içeriğindeki tüm kanalları  15 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca 15 ay süreniz bittikten sonra , Yeni Modül satın almadan , mevcut Modülünüzü yenileyebilir, tekrardan paket satın alabilirsiniz.

    Paket Yenilemenizi , Multivizyon müşteri hizmetlerinden , Filbox müşteri hizmetlerinden veya herhangi bir Filbox bayisinden yenileyebilirsiniz.
Filbox Platform kanallarını modül girişli uydu alıcınızda veya uydu alıcılı televizyonunuzda izlemenize yarar.


Sadece Modül olarak satılmaktadır ayrıca kart verilmemektedir.

SinemaTV, SinemaTV2, SinemaTV Aile, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV 1001 kanalları ve bunların yanısıra her zevke hitap edecek farklı yabancı kanal seçenekleri sunulacaktır

Filbox Modul Stoklarda...!!!


Aktivasyon ÜCRETSİZ dir.

Sevdiğiniz SinemaTV kanalları ve daha fazlası Filbox CAM Modülde!
TV alışkanlıklarınızın seyrini değiştirecek yepyeni bir dijital yayın platformu olan Filbox,
Yılda 1000 film ve 25 dizi ile birlikte SinemaTV kanallarının yanı sıra, eğlence ve belgesel kanallarını evinize getirir. Size de kurulumunuzu yaptıktansonra Filbox'ınızın keyfini sürmek kalır.  

SİNEMA TV 

 

 SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, bağımsız sinemanın en başarılı örneklerini, en iddialı yerli filmleri ve dünyaca ünlü dizileri özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır.

SİNEMA 2

SinemaTV 2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır. 

SiNEMA AİLE TV 

Dededen toruna, büyük küçük ayırt etmeden, ailece keyifle seyredebileceğiniz en başarılı animasyonları ve eğlenceli filmleri özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır. 

 SİNEMA 1001 TV

SinemaTV 1001, Sinema dünyasının olmazsa olmazı, tarihe iz bırakmış 1001 filmi özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır. 

SİNEMA AKSİYON TV

SinemaTV Aksiyon, nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerini özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır.

DİZİ TV  

Dizi TV bol ödüllü; drama, komedi, gerilim  ve bilim kurgu türünde dizilerin yayınlandığı bir kanaldır. Orijinal dil ve alt yazı seçenekleri mevcuttur. 

 DA VİNCİ LEARNING

Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapılmaktadır.

 VİASAT NATUREL - VİASAT HİSTORY

Viasat Nature Kanalı Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapılmaktadır.

RTL 

RTL Almanya’dan, Almanca yayın yapan ulusal genel eğlence bir kanaldır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.

 ENGLİSH CLUB TV

 English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır.

 FİGHTBOX HD

FightBox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanaldır. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır. 

 VİASAT EXPLORE

Viasat Explore vahşi doga belgeselleri, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji icerikli yayın yapan bir belgesel kanalıdır. Viasat explore kanalı sabah 06.00 gece 01.00 arası yayın yapmaktadır. Kanal Türkçe dublaj ve İngilizce dil seçenekleriyle izlenebilir. 

 TRACE URBAN

Trace Urban kanalında R&B, hip-hop ağırlıklı ve en popüler kentsel müzikler yayınlanmaktadır. Kanalda aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajlar gösterilmektedir.

 DİSCOVERY CHANNEL 

Discovery Channel popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan bir belgesel kanalıdır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır. 

EURO SPORT HD 

Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

 ANIMAL PLANET 

Doğal yaşam ve hayvanlar alemine ait ilginç belgesellerin yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

DİSCOVERY SCIENCE 

Bilim dünyasından en büyük fikirlerinin, en ilginç cihazlarının ve en yeni bilimsel gelişmelerinin yayınlandığı bir belgesel kanalıdır.Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

  DİSCOVERY SHOWC - SE HD

Yepyeni deneyimlerle karşılacağınız ve insanın sınırları ne kadar zorlayabileceğini göreceğiniz en özel showlar, en ilgi uyandıran karakterleri izlyebileceğiniz Discovery Showcase, HD yayın yapmaktadır.