Redline TS 5000 CI HD Akıllı Kumanda Wifi Anten Uydu Alıcı

2 Yıl Youcam Server - Akıllı Kumanda - Wifi Anten Hediyeli
Ürün Kodu : 00ML1097
411,27 TL
238,08 TL %42 İndirimliRedline TS 5000 CI HD Akıllı Kumanda Wifi Anten Hediyeli Uydu Alıcı

 

REDLİNE HD UYDU ALICILARI ARASINDA En Yenisi... REDLİNE TS 5000 HD Plus Modül Girişli 
EN UYGUN FİYATLAR İLE MULTİVİZYON'DA 

Full HD görüntü kalitesi şifreli kanalları izleme olanağı
1080p yüksek çözünürlükte görüntü ile TV keyfini şimdi yeniden yaşayacaksınız…

2 Yıllık Youcam Server 

( Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 5000 HD Plus cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.)Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik, Redline TS 5000 HD Modüllü Uydu Alıcı ile hediye olarak verilmektedir.  

CI MODUL Girişli
Modul girişi sayesinde, Dsmart, Filbox, belgesel, sinema, yetişkin vs.  modülleri çalıştırabilirsiniz.


Ev eğlencesinde ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştırır, nefes kesici bir izleme deneyimi sunar. Full HD görüntülerin zengin ve canlı renklerini gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.


 

Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Redline'nin gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca HD görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Daha önce, bu kadar yüksek düzeyde bir gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız. 

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ 

Redlinenin önceden programlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını evde olmadan da komut verip kaydedebilir, daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kaydetmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.


USB KAYIT ÖZELLİĞİ


Redline Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. 
Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.DLNA ÖZELLİĞİ


Redline TS 5000 HD Plus Modullü ile artık, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu ikinci bir ekran olarak kullanılabilirsiniz. DLNA özelliğini kullanarak, telefon ,tablet vb. üzerinde istediğiniz görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği
Redline TS 5000 HD plus geliştirilmiş kumanda, altın uçlu HDMI kablo, pil ve kullanım klavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Kutu İçeriği


- Redline TS 5000 HD Plus Modullü Uydu Alıcısı
- HDMI Kablo
- 1 Çift Kumanda Pili
- 1 Adet Kumanda
- Wifi Anten
- 1 Adet Akıllı Kumanda

- Türkçe Kullanım Klavuzu