Redline Goldenbox Full HD Uydu Alıcısı Youcam

Full HD UYDU CİHAZI
Ürün Kodu : 00ML1118
704,93 TL
563,94 TL %20 İndirimliRedline Goldenbox Full HD Uydu Alıcı 

Redline Goldenbox Mini HD Uydu Alıcısı 
5 Yıl Youcam Hediye
Full İptv Hediye
Free Youcam Server Hediye
Online Movies Film Hediye

Free Youcam Server 
Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline Goldenbox mini cihazlarda  Free olarak ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Ücretsiz İp Kanal Hediyesi
Yüzlerce ücretsiz ip kanal free olarak hediye verilmektedir.
Ayrıca Ücretli iptv olan  premium ip de  1 yıl ücretsiz olarak verilmektedir.


Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan, uzun menzilli wi-fi anten cihazla birlikte hediye olarak verilmektedir. Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca Ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Kargaşasına Son !!! Redline akıllı kumanda ile Televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile hem uydu alıcınızı hem de televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz.


Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik Redline Goldenbox ile hediye olarak verilmektedir.  

CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel, sinema, yetişkin  vb.  yayınları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.

 

Evde tv keyfiniz hiç olmadığı kadar eğlenceli. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştırırken, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor.

Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmlerinizden çok daha fazla keyif alacaksınız.

Yüksek çözünürlüklü deneyim, gerçek sınırsız eğlence Redline Golden Box modelinde. Redline'nin gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca yüksek HD görüntü kalitesi ve daha net yayın özelliği gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Daha önce bu kadar yüksek düzeyde gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız.


 

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ 


Redline' ın önceden programlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını tam saatinde evde olmasanız da komut verip kaydeder daha sonra bu kayıtları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kaydetmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.


USB KAYIT ÖZELLİĞİ


Redline Movie özelliği ile USB bellek veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini çıkarın. Evinizin rahatlığında içerik çeşitliliğini yaşayın.


DLNA ÖZELLİĞİ


DLNA özelliği le artık tabletinizi veya akıllı telefonunuzu ikinci bir ekran olarak kullanılabilir telefon veya tabletinizdeki görüntüyü sorunsuzca televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği

Redline Goldenbox HD geliştirilmiş akıllı kumanda, altın uçlu HDMI kablo, göz, Wi-fi anten, Pil, Adaptör ve kullanım kılavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Kutu İçeriği

Redline Goldenbox HD Mini Uydu Alıcısı
- Altın uçlu hdmi kablo
- kumanda gözü
- Wi-fi anten
- 1 Çift kumanda pili
- 12 V Besleme Adaptörü
- Türkçe Kullanım Klavuzu