Redline TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı

Wi-fi Anten / Akıllı Kumanda / 2 Yıl Server / 3 Ay IP Tv
Ürün Kodu : 00ML923
344,00 TL
310,17 TL %10 İndirimliRedline TS 2500 HD Plus FullHD Mini Uydu Alıcısı2 Yıllık Youcam Server
Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 2500 mini cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.


Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan, uzun menzilli wi-fi anten cihazla billikte hediye olarak verilmektedir. Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden wi -fi üzerinden internet bağlantısı sağlayarak, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Kargaşasına Son !!!
Redline akıllı kumanda ile televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile hem uydu alıcınızı, hem de televizyonunuzu sorunsuz kumanda edebilirsiniz.


Dijital Ekranlı (Numaratörlü) Göz
Redline dijital göz ile kanal numaralarını görüntüleyebilirsiniz. Cihazın içerisinde dijital gözün haricinde optik göz de hediye olarak verilmektedir. Dijital göz veya optik gözü kullanmak tamamen kullanıcıların tercihine bırakılır.

Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip, sevdiklerinizle birlikte bu zengin arşivin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir, istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik, Redline 2500 ile hediye olarak verilmektedir.  

CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel, sinema, yetişkin kanallarını  herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.


Evde tv keyfiniz hiç olmadığı kadar canlı ve daha da  eğlenceli. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz eskisinden daha da keyifli olacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle kusursuz gerçekliği keşfedin.Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Redline gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca HD görüntü kalitesi artar ve daha net, daha gerçekçi görüntülerle sizi eğlence dünyasının içine çeker. Daha önce bu kadar yüksek düzeyde bir gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız. 

ZAMANLAYICI ÖZELLİĞİ 

Redline TS 2500 önceden programlama özelliği sayesinde çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını evde olmadığınız zamanlarda komut verip kaydedebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İstediğiniz kanalı, istediğiniz saatte kaydeder ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.


USB KAYIT ÖZELLİĞİ


Redline Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi uydu alıcınıza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini çıkarın.
Artık evinizin rahatlığında televizyon keyfiniz çok daha zengin içeriklerle çok daha eğlenceli.DLNA ÖZELLİĞİ


Redline TS 2500 HD ile  tabletinizi veya akıllı telefonunuzu ikinci bir ekran olarak kullanabilirsiniz. DLNA özelliği ile telefon, tablet vb. cihazlarınız üzerinde mevcut görüntüyü televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği
Redline TS 2500 HD geliştirilmiş akıllı kumanda, HDMI kablo, optik göz, wi-fi anten, pil, adaptör ve kullanım klavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.