Redline TS4000 Full HD Uydu Alıcısı Youcam ve RediP TV Hediyeli

2 Yıl Youcam / 3 Aylık Redip TV / Wi-fi Anten / Akıllı Kumanda Hediyeli / Kısa Süreli Kampanya Fiyatı
Ürün Kodu : 00ML0933
366,56 TL
344,00 TL %6 İndirimliRedline TS4000 Full HD Uydu Alıcısı Youcam ve RediP TV / Wi-fi Anten / Akıllı Kumanda Hediyeli 

 

REDLİNE HD UYDU ALICILARI ARASINDA YERİNİ KORUYAN REDLİNE TS4000 HD EN UYGUN FİYATLAR İLE MULTİVİZYON'DA 

Full HD görüntü kalitesi şifreli kanalları izleme olanağı

indirimli fiyat redline hd uydu alıcısı
1080p yüksek çözünürlükte görüntü ile TV keyfini şimdi yeniden Yaşayacaksınız…

2 Yıllık Youcam Server  
Binlerce şifreli kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı. Piyasada  6 aylık server 80 TL'den satılırken Redline TS 4000 mini cihazlarda  2 yıllık ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

3 Aylık  Redip TV Hediyeli 
Bu Ürün 3 Ay Redip TV Hediyelidir. 3 ay sonunda standart IP TV kanallarını izlemeye devam edebilir ya da dilerseniz Redip TV üyelik güncelleme ödemesi yaparak Redip TV kullanmaya devam edebilirsiniz.


CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel ,sinema, Yetişkin  vs..  kartları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.


Wi-fi Anten Hediyeli
Piyasa değeri 45 TL olan , uzun menzilli wi-fi anten cihazla billikte hediye olarak verilmektedir.Bu wi-fi anten sayesinde modemden uydu alıcısına internet kablosu çekmeden , internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Cihazda ayrıca Ethernet kablo girişi de bulunmaktadır.

Akıllı Kumanda Hediyeli
Kumanda Kargaşasına Son !!! Redline akıllı kumanda ile , Televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede  tek kumanda ile , hem uydu alıcınızı, hemde televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz.


Online Movies (Seç İzle Özelliği)
Film izleme özelliği ile , binlerce film seçeneği arasından istediğiniz filmi seçip , sevdiklerinizle birlikte film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmleri ileri veya geri alabilir , istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Sinema heyecanını evinize getiren bu özellik , redline 4000 ile hediye olarak verilmektedir.  

CA Kart Girişli
Kart girişi sayesinde, belgesel ,sinema, Yetişkin  vs..  kartları herhangi bir modul olmadan kendi içerisindeki dahili çakılı modulle çalıştırabilirsiniz.
Not: Eşleştirilmiş kartları kesinlikle okutmayınız, kartınızın bloke olmasına neden olabilir.


Ev eğlenceniz için hiç olmadığı kadar ileri seviyede gerçekliğin tadını çıkarın. Standart HD Uydu alıcıların iki katı kadar yüksek çözünürlük sayesinde Redline uydu alıcınız, sizi ekranın ötesinde bir dünyayla tanıştıran, nefes kesici bir izleme deneyimi sunuyor. Full HD görüntülerin zengin ve canlı dokusunu gördüğünüzde, en sevdiğiniz televizyon programlarınız ve filmleriniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir deneyimle gerçekliği keşfedin.


 

Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Redline'nin gelişmiş Full HD teknolojisi, HD film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca HD görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Daha önce, bu kadar yüksek düzeyde bir gerçeklik sunan, böyle bir HD deneyimi asla yaşamadınız. 

ZAMANLIYICI ÖZELLİĞİ 

Redline' in önceden programlama özelliği sayesinde, çok beğendiğiniz dizi, spor veya eğlence programlarını evde olmadan da komut verip kaydedebilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
İstediğiniz kanalı , istediğiniz saatte kaydetmeye başlar ve istediğiniz saatte kayıt işlemini sonlandırır.


USB KAYIT ÖZELLİĞİ


Redline TS - 4000 HD ile artık tabletinizi ya da akıllı telefonunuz ikinci bir ekran olarak kullanılabilirsiniz. DLNA özelliğini kullanarak, telefon, tablet vb.  cihazlarınızın ekranında mevcut görüntüyü rahatlıkla televizyon ekranınıza aktarabilirsiniz

Eksiksiz Kutu İçeriği
Redline TS 4000 HD geliştirilmiş akıllı kumanda, HDMI kablo, wi-fi anten, pil ve kullanım klavuzundan oluşan eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Kutu İçeriği
- Redline Ts-4000 HD Uydu Alıcısı
- HDMI Kablo
- Wi-fi anten
- 1 Çift kumanda pili
- 1 Adet Akıllı Kumanda
- 1 Adet Universal Kumanda